سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 13961019275610218 تاریخ انتشار: 20 دی 1396 - 12:37
ترجمه جدیدترین کتاب زبان بدن سال ۲۰۱۶ توسط پویا ودایع:

کتاب (تن گفت) در حوزه‌ی زبان بدن ترجمه شد

کتاب حاضر یکی از جدیدترین آثار در زمینه زبان بدن است که در سال2016 نوشته و منتشر شده است. ویژگی‌ای که این ترجمه را روان و تأثیرگذار و به فرهنگ بومی کشورمان نزدیک کرده است این است که کارشناس و مدرس زبان بدن، پویا ودایع، آن را ترجمه کرده است.

تن گفت عنوان  جدیدترین اثر ترجمه شده توسط پویا ودایع مدرس زبان بدن است  .

کتاب تن گفت یکی از جدیدترین آثار در زمینه زبان بدن است که در سال 2016 نوشته و منتشر شده است. زبان بدن (تن‌گفت) رکن مهم مذاکرات تجاری و اجتماعی است که مذاکره‌کنندگان باید به آن توجه کنند. این کتاب شامل گام‌ها و راهبردهایی درباره خوانش مؤثر زبان بدن و رسیدن به مزایای آن است. ما همواره در حال برقراری ارتباط مستقیم هستیم و این کار را با استفاده از واژگان و اندام‌های بدن خود انجام می‌دهیم؛ اما گاهی پیش می‌‌آید که واژگان ما یک مفهوم را می‌گویند و بدن ما به مفهوم دیگری اشاره دارد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای مثال، با استفاده از واژگان می‌گویید که حالتان خوب است و از آنجا که در واقع چنین نیست، مخاطب با توجه به زبان بدن شما در می‌یابد که حالتان خوب نیست.

پویا ودایع در این کتاب با استفاده از تجربیات خود در کتاب‌های قبلی سود جسته است و برای هر فصل بخش‌هایی به عنوان توضیح مترجم به کتاب اضافه کرده است که در نوع خود ایده‌ی جالبی به حساب می‌آید.

این کتاب با قیمت ۹۹۰۰ تومان در دی ماه ۱۳۹۶ برای اولین بار از انتشارات نسل نو اندیش و با اجازه نویسنده ترجمه و چاپ شده است. 


انتشار محتوا: اخبار رسمی
گزارش تصویری