سیاسی
روزنامه امروز
اخبار شرکتی
 • آشنایی با همراه مکانیک، شرکت تخصصی خدمات خودرو در ایران
  همراه مکانیک؛ مرجع خدمات تخصصی خودرو در محل

  همراه مکانیک، شرکت تخصصی خدمات خودرو در ایران را بشناسید

  شرکت همراه مکانیک با هدف ارائه‌ی انواع خدمات خودرو شامل کارشناسی خودرو، خرید خودرو کارشناسی شده، فروش سفارشی خودرو، قیمت‌گذاری خودرو و مشاوره خرید خودرو در سال 92 راه اندازی شد. هدف از راه‌اندازی این شرکت پاسخگویی به نیازهای متعدد خریداران و فروشندگان خودرو به ویژه خریداران خودروهای دست دوم است.


 • چهره مشهور صنعت خودرو مشاور وزارت صنعت و مجلس شد

  چهره مشهور صنعت خودرو مشاور وزارت صنعت و مجلس شد

  میثم رضایی طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان عضو شورای اندیشه ورزی این وزارتخانه و مشاور خودرویی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی منصوب شد.


 • تبهکاران با خودپردازها مردم را ناامید می کنند

  تبهکاران با خودپردازها مردم را ناامید می کنند

  فروش دستگاه‌های خودپرداز به بخش خصوصی و اشخاص حقیقی از سال ۱۳۹۵ روند پرشتابی به خود گرفت و تاکنون نیز ادامه دارد؛ به‌صورتی که تعداد زیادی در صف خرید این دستگاه‌ها قرار دارند. در ابتدا واگذاری این دستگاه‌ها از طریق یک بانک دولتی به روستاها انجام می‌شد و به تجارتی پرسود تبدیل شده بود.


 • برتری های گوشی Huawei Mate 10 Pro از نگاه سایر رسانه های معتبر دنیا

  برتری های گوشی Huawei Mate 10 Pro از نگاه رسانه های معتبر دنیا

  هوآوی با عرضه گوشی‌های سری Mate 10 با AI یا هوش مصنوعی خود که برای اولین بار به بازار گوشی‌های هوشمند معرفی شد، توجه بسیاری از رسانه‌های دنیا را به خود جلب کرده است.


 • حضور یکتا ناصر و لیندا کیانی در همایش ملی پسوریازیس سریتا
  دومین همایش ملی پسوریازیس برگزار شد:

  حضور یکتا ناصر و لیندا کیانی در همایش ملی پسوریازیس سریتا

  این روزها کمپینی برای حمایت از بیماران پسوریازیس با شعار #پسوریازیس_واگیر_ندارد به راه افتاده است که بسیاری از افراد سرشناس نیز از آن حمایت کرده اند. همزمان با این کمپین، دومین همایش ملی پسوریازیس با حمایت شرکت سریتا در بیمارستان بهمن برگزار گردید.


 • اکوسیستم اقتصادی ایران نیاز به بازنگری دارد
  دکتر مهدی جبرائیلی، کارآفرین و بازرگان فعال ایرانی:

  اکوسیستم اقتصادی ایران نیاز به بازنگری دارد

  بازی اقتصادی در ایران نفسگیر است. قوانین و مقررات تجاری، بازرگانی، بانکی و گمرکی ایران شفاف نبوده و همه این موارد توانسته اقتصاد کشور را تضعیف کند.


 • مشاور تبلیغاتی مسئولیت ها و وظایف
  یک مشاور تبلیغاتی چه کاری انجام می دهد؟

  مسئولیت ها و وظایف مشاور تبلیغاتی چیست؟

  اگر نیاز به اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و تبلیغات مستمر باشد، نیاز به یک مشاور تبلیغاتی برای تدوین و پیاده سازی ایده‌ها، برای هدفمند کردن بودجه و هزینه‌ی مصرف شده در تبلیغات را در راستای فروش بیشتر و افزایش سودآوری، در کسب کارها احساس می‌شود.


 • ایوند از مرز ۲۰ هزار رویداد گذشت

  ایوند از مرز ۲۰ هزار رویداد گذشت

  ایوند به عنوان سامانه‌ی اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام آنلاین رویداد، استارتاپی ست که از مهرماه ۱۳۹۴ شروع به کار کرده است. این سامانه تاکنون توانسته است با برگزارکنندگان بیش از 20 هزار رویداد در اطلاع‌رسانی و فروش بلیت رویدادشان همراهی و در مجموع 80 میلیارد ریال را بین برگزارکنندگان توزیع کند.


 • اگرقصد ادامه تحصیل در گروه پزشکی در اروپا دارید؟
  در مصاحبه با دکتر میرزا حسینی بررسی شد:

  شرایط ادامه تحصیل در گروه پزشکی در اروپا چیست؟

  دکتر میرزاحسینی از چالش‌های پیش روی جوانان در انتخاب کالج‌های پزشکی اروپا می‌گوید. وی در این مصاحبه گفت: کالج‌های بسیار خوبی مثل دانشگاه‌ها در اروپا وجود دارند؛ اما هر کالجی نمی‌تواند انتخاب خوبی برای ما ایرانی‌ها باشد. برای آگاهی از پیشنهادهای دکتر میرزا حسینی این مصاحبه را تا انتها بخوانید.


 • درباره ایران بوم گردی

  درباره سامانه رزواسیون آنلاین ایران بوم گردی بیشتر بدانید

  ایران بوم گردی سامانه آنلاین رزرواسیون اقامتگاه‌های بوم گردی، غذا‌های محلی و خدمات گردشگری در ایران است. در این سامانه می‌توان اقدام به رزرو خانه‌های روستایی، غذاهای محلی بومی ارگانیک و گشت و تفریح در جاذبه‌های تفریحی منطقه کرد.

 • انتشار محتوا: اخبار رسمی