سیاسی
روزنامه امروز
اخبار شرکتی
 • نقش مهم نوشیدن آب در سلامت جامعه
  به بهانه‌ی روز جهانی غذا و امنیت غذایی

  نقش مهم نوشیدن آب در سلامت جامعه

  در تقویم سازمان ملل، 24 مهرماه، برابر با 16 اکتبر، روز جهانی غذا نام‌گذاری شده است. این روز بهانه‌ای است تا متخصصان و صاحب‌نظران بار دیگر در خصوص اهمیت رژیم و امنیت غذایی در افراد و تاثیر آن در حفظ سلامت جامعه، به بحث و تبادل نظر بپردازند.


 • سرانجام خرید از آمازون برای ایرانی ها توسط مالتینا میسر شد

  سرانجام «مالتینا» خرید از آمازون برای ایرانی ها را ممکن کرد

  آمازون با 500 میلیون محصول و 310 میلیون مشتری فعال، بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیا است. تا پیش از این امکان خرید از آمازون برای ایرانی‌ها ممکن نبوده و یا بسیار سخت بوده است. سرویس جدید مالتینا این امکان را برای هموطنان ایجاد کرده است که بتوانند با کارت‌های عضو شتاب از آمازون خرید انجام دهند.


 • Mate 10 نخستین گوشی برخوردار از هوش مصنوعی
  هوآوی از Mate 10 و Mate 10 Pro در مونیخ رونمایی کرد

  Mate 10 نخستین گوشی برخوردار از هوش مصنوعی

  نوآوری های بدیع همیشه با رویاهای بزرگ آغاز می شود. هوآوی در نمایشگاه IFA در برلین، از اولین پردازنده موبایل خود که به هوش مصنوعی مجهز است با نام Kirin 970 رونمایی کرد.


 • لیزر موهای زائد به صورت دائمی در «جِم کلینیک»

  وجود موی زائد در بدن اذیت کننده است و ما همیشه به دنبال راهی برای از بین بردن آن هستیم. این راه‌ها شامل روش‌های سنتی (موقت) و روش‌های پزشکی-مدرن (دائمی) است.


 • مرسدس بنز از چیپ های ساخت هوآوی در خودروی های خود بهره می برد

  مرسدس بنز از چیپ های ساخت هوآوی در خودروهای خود بهره می برد

  دنیای خودرو هر روز دستخوش تغییرات جدید در راستای همگام شدن با دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌شود. شرکت‌های پیشگام در حوزه تولید خودروهای پیشرفته در دنیا تلاش می‌کنند از آخرین پیشرفت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در محصولات خود بهره ببرند و توانمندی‌های جدیدی به خودروهای خود اضافه کنند.


 • فروش ویژه‌ی پاییزی
  قیاس شرایط ویژه ای برای خرید نرم افزار حسابداری بوجود آورده است

  فروش ویژه‌ی پاییزی "نرم‌افزار حسابداری شرکتی قیاس"

  در خرید نرم‌افزار حسابداری شرکتی، کیفیت محصول و پشتیبانی قوی در کنار قیمت مناسب از مهمترین عوامل هستند. در طرح ویژه‌ی فروش مهرماه، امکانات متمایز قیاس را بدون هیچ هزینه‌ای استفاده نمایید!


 • دفتر کار مجازی فرصتی برای اشتغالزایی معلولان

  دفتر کار مجازی فرصتی برای اشتغالزایی معلولان

  چهارشنبه هفته گذشته، کمپین همتوان با همکاری انجمن ضایعات نخاعی و دفتر مجازی دفترشما، کارگاهی آموزشی برای ۱۰ نفر از کارجویان توانیاب برگزار کرد.


 • فروشگاه ساز تلگرامی، راه حل جدید فروشگاه ها برای رقابت با دیجی کالا

  فروشگاه ساز تلگرامی، راه حل جدید فروشگاه‌ها برای رقابت با دیجی کالا

  امروزه فروشگاه‌های اینترنتی کوچک و بزرگ برای رقابت با غول‌های فروش اینترنتی، ابزار قدرتمندی همچون رسانه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام را در اختیار دارند که با توجه به عضویت میلیون‌ها ایرانی در این شبکه‌ها و در صورت به کارگیری استراتژی و ابزار درست، می‌تواند به موفقیت این فروشگاه‌ها منجر شود.


 • تاریخچه بلک فرایدی، بزرگ ترین روز حراج در دنیا
  از «بلک فرایدی» چه می دانید؟

  تاریخچه بلک فرایدی، بزرگ ترین روز حراج در دنیا

  عبارت بلک فرایدی (Black Friday) لقبی است که به اولین جمعه بعد از روز شکرگزاری نسبت داده می‌شود. اما چرا این روز جمعه با دیگر جمعه‌ها متفاوت است؟ چرا فقط در این روز «تخفیف بسیار ویژه» ارائه می شود؟ چقدر راجع به این روز می‌دانید و چرا به آن لقب بزرگ‌ترین روز حراج در دنیا را دادند؟


 • مدیریت فرایند و سیستم مدیریت فرایندها یا BPM
  اصلی مهم که در کشور ما نادیده گرفته شده است:

  اهمیت مدیریت فرآیندها در افزایش بهره‌وری سازمان‌های ایرانی

  مدیریت فرایندها حلقه مفقوده در ارتقاء بهره‌وری سازمان‌های ایرانی است. فرایندها یکی از دارایی‌های ناملموس سازمان‌ها هستند که مدیریت صحیح آنها یا BPM می‌تواند باعث افزایش سرعت انجام فعالیت‌ها، کاهش قیمت تمام شده و افزایش بهره‌وری شود. این متود اکنون در بیش از 96درصد سازمان‌های آمریکایی پیاده شده است.

 • انتشار محتوا: اخبار رسمی