سیاسی
روزنامه امروز
اخبار شرکتی
 • راه اندازی بانک کارآفرینی
  سایت اطلاع رسانی اختراعات، کسب و کارها، سرمایه گذاری و رویدادهای کارآفرینی

  راه اندازی بانک کارآفرینی "دیجی کار پدیا"

  سایت digikarpedia.com با هدف اطلاع رسانی و ثبت و معرفی ایده ها، نوآوری ها و اختراعات، کسب و کارها، فرصت های سرمایه گذاری و رویدادهای کارآفرینی و مدیریت در همه زمینه های شغلی و حرفه ای راه اندازی شد.


 • بیش از 6 ماه از انتشار دوره جدید گذشت
  بیش از 6 ماه از انتشار دوره جدید گذشت؛

  روزنامه آسمان آبی امروز در ۴۸ صفحه منتشر شد

  روزنامه آسمان آبی امروز در ۴۸ صفحه منتشر شد. این روزنامه که بیش از ۶ ماه از انتشارش می‌گذرد با این تعداد صفحات به عنوان پر محتواترین روزنامه کشور از لحاظ تعداد صفحات و کلمات توانسته است بسیار زود مورد استقبال مردم قرار گیرد.


 • Huawei Mate10Pro در زمره انتخاب برترین محصولات نمایشگاه
  دستاوردهای هوآوی در نمایشگاه CES 2018

  Huawei Mate10Pro در زمره انتخاب برترین محصولات نمایشگاه

  هوآوی در نمایشگاه CES 2018 حضور فعالی داشت. این حضور در سایه عرضه گوشی‌های جدید سریMate 10 و موفقیت اخیر این سری از گوشی‌های پرچم‌دار در بازارهای جهانی، مورد استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان CES 2018 قرار گرفت.


 • سامانه استخدامی ۳سوت جابز رفع فیلتر شد
  رفع فیلترینگ سامانه‌های کاریابی و استخدام

  سامانه استخدامی ۳سوت جابز رفع فیلتر شد

  سامانه آنلاین استخدامی ۳سوت جابز ، امروز با گذشت ۵ روز از فیلترینگ گروهی از سامانه‌های آنلاین استخدامی به دستور وزارت کار رفع فیلتر شد. سامانه استخدامی ۳سوت جابز به عنوان یکی از استارتاپ‌های خلاق این حوزه با ایجاد بستری هوشمند، با گذشت ۳ماه از فعالیت خود بیش از ۲۲هزار کاربر را جذب کرده است.


 • 15 نکته مهم برای مدیریت مالی یک کسب و کار نوپا
  مدیریت مالی یک کسب و کار نوپا

  15 نکته مهم برای مدیریت مالی یک کسب و کار نوپا

  اگر شما، از آن دسته مدیران جوانی هستید که رویای تاسیس یک شرکت نوپا را در سر می‌پرورانید، این مطلب را حتماً بخوانید. احتمالاً در ماه‌ها و سال‌های اولیه شروع کار، بیش از هر موضوع دیگری با چالش‌های مربوط به مدیریت مالی مواجه خواهید شد. بنابراین مطالعه 15 نکته مدیریت مالی، خالی از لطف نیست.


 • کارگاه تخصصی آموزش مهارت تدریس حرفه ای زبان انگلیسی برگزار می شود
  با حضور Robert Dean، مربی برجسته ی تربیت مدرس جهان:

  کارگاه تخصصی آموزش مهارت تدریس حرفه ای زبان انگلیسی برگزار می شود

  کارگاه تخصصی آموزش مهارت تدریس حرفه‌ای زبان در روزهای 16و17 بهمن با حضور Robert Dean، یکی از مربیان بزرگ این حوزه در دنیا و با محور ارائه‌ی روش‌های نوین آموزش زبان انگلیسی برگزار خواهد شد. این کارگاه توسط موسسه زبان آفاق با همکاری انتشارت یورک و تدبیر هنر پارسیان در هتل پارسیان انقلاب برگزار می‌شود.


 • آشنایی با همراه مکانیک، شرکت تخصصی خدمات خودرو در ایران
  همراه مکانیک؛ مرجع خدمات تخصصی خودرو در محل

  همراه مکانیک، شرکت تخصصی خدمات خودرو در ایران را بشناسید

  شرکت همراه مکانیک با هدف ارائه‌ی انواع خدمات خودرو شامل کارشناسی خودرو، خرید خودرو کارشناسی شده، فروش سفارشی خودرو، قیمت‌گذاری خودرو و مشاوره خرید خودرو در سال 92 راه اندازی شد. هدف از راه‌اندازی این شرکت پاسخگویی به نیازهای متعدد خریداران و فروشندگان خودرو به ویژه خریداران خودروهای دست دوم است.


 • چهره مشهور صنعت خودرو مشاور وزارت صنعت و مجلس شد

  چهره مشهور صنعت خودرو مشاور وزارت صنعت و مجلس شد

  میثم رضایی طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان عضو شورای اندیشه ورزی این وزارتخانه و مشاور خودرویی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی منصوب شد.


 • تبهکاران با خودپردازها مردم را ناامید می کنند

  تبهکاران با خودپردازها مردم را ناامید می کنند

  فروش دستگاه‌های خودپرداز به بخش خصوصی و اشخاص حقیقی از سال ۱۳۹۵ روند پرشتابی به خود گرفت و تاکنون نیز ادامه دارد؛ به‌صورتی که تعداد زیادی در صف خرید این دستگاه‌ها قرار دارند. در ابتدا واگذاری این دستگاه‌ها از طریق یک بانک دولتی به روستاها انجام می‌شد و به تجارتی پرسود تبدیل شده بود.


 • برتری های گوشی Huawei Mate 10 Pro از نگاه سایر رسانه های معتبر دنیا

  برتری های گوشی Huawei Mate 10 Pro از نگاه رسانه های معتبر دنیا

  هوآوی با عرضه گوشی‌های سری Mate 10 با AI یا هوش مصنوعی خود که برای اولین بار به بازار گوشی‌های هوشمند معرفی شد، توجه بسیاری از رسانه‌های دنیا را به خود جلب کرده است.

 • انتشار محتوا: اخبار رسمی