سیاسی
روزنامه امروز
اخبار شرکتی
 • از این پس گوشی های سری Huawei Mate 10 چهره شما را می شناسند!

  از این پس گوشی‌های سری Huawei Mate 10 چهره شما را می‌شناسند!

  فناوری تشخیص چهره در دنیا در حال رشد است پس می‌توان انتظار داشت که به زودی به جزیی از زندگی روزمره ما بدل شود.


 • فلپ لس یا ایمپلنت بدون جراحی

  فلپ لس یا ایمپلنت بدون جراحی

  قرار دادن ایمپلنت بدون برش یا اصطلاحا فلپ لس که در برخی موارد به آن روش پانچ هم گفته می‌شود شرایط خاصی را می‌طلبد. از جمله این شرایط این است که جراح با ارزیابی دقیق رادیوگرافیک CBCT، معاینه کلینکی و ارزیابی لثه چسبنده؛ تصمیم به این نوع جراحی می‌گیرد.


 • کیفیت کلاسهای خصوصی آیلتس و پی تی ای در تهران

  کیفیت کلاس‌های خصوصی آیلتس و پی تی ای در تهران

  مسیر زبان‌آموزی بیش از هر چیز تحت تأثیر هدف ما از یادگیری زبان خارجی قرار دارد. به‌طور کلی برای اهداف عمومی زبان‌آموزی مناسب‌ترین گزینه، آموزش در کلاس‌های گروهی است حال آنکه برای نیل به اهداف خاص با ویژگی‌هایی که ذکر خواهد شد بهترین مسیر، آموزش خصوصی تحت نظارت یک سیستم آموزشی یادگیری محور است.


 • worldcup camp 4/2 test
  نتایج مسابقات جام جهانی 2018 را درست پیش بینی کنید و از سایت ریحون جایزه بگیرید

  پیش بینی مسابقات جام جهانی 2018 و جوایز نفیس و متنوع ریحون

  به صفحه‌ی ویژه‌ی جام جهانی ریحون سر بزنید و نتیجه هر بازی را پیش بینی کنید؛ با پیش بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه‌های بسیار جذابی مثل پلی‌استیشن 4 را خواهید داشت. همچنین با ثبت هر سفارش از ریحون، شانس برنده شدن جایزه بزرگ ریحون یعنی یک دستگاه خودرو را دارید.


 • worldcup camp 2/2 test
  نتایج مسابقات جام جهانی را پیش بینی کنید و جوایز ارزنده ببرید

  پیش بینی نتایج و سفارش غذا از ریحون در طول جام جهانی - جایزه PS4 و 206

  با پیش بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه‌های جذابی همچون اعتبارهای 120 هزار تومانی ریحون و پلی‌استیشن 4 را خواهید داشت. ثبت هر سفارش از ریحون 1 امتیاز دارد و شانس برنده شدن جایزه بزرگ ریحون یعنی یک دستگاه خودرو را به همراه خواهد داشت.


 • کلمات کلیدی و سفر مشتریان در دنیای سئو

  کلمات کلیدی و سفر مشتریان در دنیای سئو

  در نوامبر سال 2016 میلادی، کمپانی تحقیقاتی Ascend2 در مطالعات خود نشان داد که جستجو کلمات کلیدی یکی از تاکتیک‌های برتر سئو بوده است اما بیش از 30 % افراد شرکت‌کننده در این تحقیق اعلام کرده‌اند که این موضوع برای آن‌ها مشکل و سخت بوده است.


 • عکس‌هایی واضح با گوشی HUAWEI P20 Pro، حتی با بزرگنمایی 5 برابری
  چالشی که به تاریخ پیوست

  عکس‌هایی واضح با گوشی HUAWEI P20 Pro، حتی با بزرگ‌نمایی 5 برابری

  عکسی را با حداکثر بزرگنمایی، از طریق گوشی هوشمند خود بگیرید. حالا عکس دیگری را با استفاده از بزرگ‌نمایی هیبریدی ۵ برابری در HUAWEI P20 Pro به ثبت برسانید. تفاوت، کاملاً مشهود است!


 • کدام دانشگاه کانادا را برای ثبت‌نام انتخاب کنیم؟

  کدام دانشگاه کانادا را برای ثبت‌نام انتخاب کنیم؟

  یکی از سریع‌ترین و بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور اقدام از طریق پذیرش تحصیلی و تحصیل در کانادا است به طوری که دانش آموزان و دانشجویان بعد از اتمام دوره تحصیل خود می‌توانند به صورت تمام وقت کار کنند و در نهایت اقامت این کشور را اخذ کنند.


 • کمپین جدید بیمه ماهان با عنوان هتریک بیمه، بین دو نیمه
  مصاحبه با مدیر مارکتینگ فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

  کمپین جدید فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با عنوان هتریک بیمه، بین دو نیمه

  همزمان با تب داغ فوتبال و جام جهانی از کمپین جدید بیمه ماهان با عنوان هتریک بیمه، بین دو نیمه رونمایی شده است که به منظور آگاهی بیشتر از این خدمت و بررسی دلیل استقبال خارج از انتظار آن با مدیر مارکتینگ این فروشگاه، سهراب صیدگر، مصاحبه‌ای انجام شده است که در ادامه آن را می‌خوانید:


 • نه به خشکسالی با هاب کار

  نه به خشکسالی با هاب کار

  در جهان امروز ذائقه‌ها برای خدمات تغییر کرده، اغلب تمایل دارند با استفاده از ابزارهای هوشمند مانند تلفن همراه و با اتصال به اینترنت دسترسی آسان‌تری به جاذبه‌ها، امکانات و خدمات پیدا کنند تا بتوانند در وقت، زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

 • انتشار محتوا: اخبار رسمی