سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-22 / 01:06:00

احتمال انجام عمل جراحی؛ تعویق بازیهای المپیک به سود علیرضا کریمی شد

    مدعی وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد سال گذشته را با یک مصدومیت جدی پشت سر گذاشت تا رسیدن او به المپیک را با اما و اگر همراه کند. […]

احتمال انجام عمل جراحی؛ تعویق بازیهای المپیک به سود علیرضا کریمی شد

سال ۹۸ در حالی برای علیرضا کریمی نایب قهرمان کشتی آزاد جهان به پایان رسید که این مدعی جوان و باانگیزه به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه زانو از تمرینات سنگین و ایده آل محروم ماند.

کریمی که در حاشیه رقابتهای قهرمانی جام باشگاه های جهان در بجنورد دچار مصدومیت شد بلافاصله توسط جراحان متخصص از جمله دکتر کیهانی مورد معاینات دقیق قرار گرفت و بدون از دست دادن زمان، وارد مراحل درمانی شد. البته سال گذشته با توجه به محدودیت زمان و با در نظر گرفتن اینکه علیرضا کریمی باید خود را به المپیک ۲۰۲۰ توکیو برساند، جراحی زانوی مصدوم او منتفی شد. به همین دلیل کریمی با مشورت پزشکان، قید عمل جراحی و درمان قطعی را زد تا به هر شکل ممکن با درمان از طریق prp و فیزیوتراپی خود را به المپیک برساند.

حالا با توجه به اینکه بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو با تعویق روبرو شده و باید مرداد ماه سال آینده برگزار شود، علیرضا کریمی هم شانس این را بدست آورده که روند درمانی خود را بهتر و اصولی تر انجام دهد.

هر چند کریمی اواخر سال گذشته در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد روند درمانی را به خوبی پشت سر گذاشته و می تواند به راحتی تمرینات نسبتاً سنگین روی تشک کشتی را انجام دهد، اما به خوبی می داند باید برای درمان قطعی و اصولی، زیر تیغ جراحان برود.

بدین ترتیب کریمی می تواند با یک برنامه ریزی دقیق و اصولی و همچنین با مشورت پزشکان، گزینه درمان از طریق عمل جراحی را انتخاب کند و به خوبی تا زمان المپیک به شرایط ایده آل و همیشگی دست یابد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری