سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-09-11 / 13:41:00

نیازمند حرکت نهضتی هستیم

    رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه باید حرکت نهضتی انجام دهیم،گفت: الگوها ساخته شده‌اند و بسیج یک تشکیلات مردمی است و این ظرفیت وجود دارد که کارهای نهضتی بزرگ انجام دهد. […]

نیازمند حرکت نهضتی هستیم

 سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جلسه شورای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی با حضور وزیر آموزش و پرورش،گفت: امام راحل با تشکیل بسیج سرنوشت انقلاب را به جوانان سپرد. الگوی به میدان آوردن در بیانیه گام دوم حضرت آقا وجود دارد و ایشان ۴۰ بار جوانان را مخاطب قرار دادند و دو بار نوجوانان را و ما و آموزش و پرورش می‌توانیم در جهت تحقق این مهم تلاش کنیم.

وی تاکید کرد: بسیج را یک سازمان تلقی نمی‌کنیم، یک تشکیلات مردمی است که زیر نظر امام امت قرار دارد و با همکاری وزارت آموزش و پرورش باید رویکردهای تحولی را در پیش بگیریم و شرایطی ایجاد کنیم که جوانان به صحنه بیایند و ایران اسلامی در جهت پیشرفت باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: باید حرکت نهضتی انجام دهیم. الگوها ساخته شده‌اند و بسیج یک تشکیلات مردمی است و این ظرفیت وجود دارد که کارهای نهضتی بزرگ انجام دهد.

سردار سلیمانی افزود: نوجوانان و جوانان ما در حل مسائل باید مشارکت کنند. با بررسی‌های عالمانه و هوشمندانه باید جوانان را مشارکت دهیم.

وی گفت: از فضای مجازی باید استفاده حداکثری ببریم. طرح تکمیلی حاج قاسم سلیمانی هم برای دانش آموزان یک میدان نقش آفرینی است و با ارتباط با وزارت آموزش و پرورش این مسیر را به جلو خواهیم برد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری